מסיבת הריון בפדה-פוריה

מסיבת הריון

במועדון היולדות בייבי סטארט, של המרכז הרפואי פדה פוריה  ארגנו לנשים מסיבת הריון שכללה הרצאות מגוונות וארוחת בוקר מפנקת.

אחרי ההצלחה של המסיבה הראשונה, רחלי אהרון, רכזת מועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה פוריה, ארגנה גם החודש מסיבת הריון.  כ-40 נשים בהריון ובני זוגן הגיעו למפגש שהתקיים ב .18.11.22. המשתתפות נהנו מארוחת בוקר מפנקת, הרצאות של צוות האגף לאם ולילוד, סיור בחדרי הלידה ולסיום הגרלת פרסים יקרי ערך.

ד"ר פרליץ, מנהל האגף לאם ולילוד בירך את המשתתפות, "אנחנו מאד שמחים שהגעתן ומחכים לראותכן אצלנו. חדרי הלידה שלנו מותאמים וערוכים לגישות שונות ולצרכים הייחודיים של כל יולדת.  אנחנו שמים דגש על חווית לידה טובה גם בניתוח קיסרי, ולכן נשים המיועדות לניתוח קיסרי יכולת לבחור בניתוח קיסרי ידידותי שמעודד מגע עור לעור עוד בחדר הניתוח. לאחר הלידה תוכלי לבחור את משך השהות שלך עם התינוק, (אפס הפרדה/ביות מלא או גמיש). דאגנו להביא לכן שירות רפלקסולוגיה בחדר הלידה שמסייע בהרפיה וקידום הלידה בגישה הטבעית. לאחרונה, הקמנו שירות "מרפאת איתנה" צוות מקצועי שמלווה נשים לקראת לידה שחוו טראומה בעברן על מנת שיגיעו ללידה מוכנות יותר".

המיילדת, אדוה ביטון שטיין, העבירה למשתתפות הדרכה על חשיבות התנועתיות במהלך הלידה, כמו, סיבובי אגן, שימוש בחבל לידה (ערסל) תנוחות אסימטריות ועוד, "בכל אחד מחדרי הלידה שלנו ניתן ללדת לידה טבעית וכל החדרים מצויידים במגוון אביזרים שיסיעו לך בהתמודדות עם הכאב ובמידת הצורך תוכלי להיעזר גם בשיטות הרפואיות לשיכוך כאבים"

בחלקה  השני של המסיבה, נערך סיור באגף לאם ולילוד. מגי קרמר, אחות במחלקת יולדות הציגה את המחלקה הכוללת 30 חדרי אשפוז מרווחים  ומפנקים, מתוכם 8 חדרים בודדים ואת חדר האוכל במחלקה בו מוגשות שלוש ארוחות ביום במזנון עשיר ומפנק באווירה ביתית. נעה גודלבסקי, אחות במחלקת יילודים, הסבירה על תהליך קבלת הילוד במחלקה ועל הטיפול הראשוני שלאחר הלידה.

עמית בנימין, מתל קציר שזכתה בהגרלה, בערכת מוצרים (מאמי קאר) אמרה "נהניתי מאד, התוכן היה מעניין ומשכיל, זאת לידה שלישית שלי ולמדתי דברים שלא ידעתי בהריונות הקודמים. היה חשוב לי לשמוע על כל הנושא של הלידה הטבעית ואני מקווה לממש את השאיפות שלי בלידה הזאת"

מסיבת הריון
מסיבת הריון צילום: דוברות המרכז הרפואי פדה פוריה

 

אהבתם? מוזמנים לשתף

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

הישארו מעודכנים