תרסיס מי ים לאף לפעוטות וילדים

סטרימר

לרגל עונת הצינון והאלרגיות – חורף 2023המותג Sterimar מציע לפעוטות וילדים  תרסיס מי ים לאף –  100% טבעי

 החורף כבר כאן ועמו אלרגיות נפוצות וצינון, בעיקר בקרב תינוקות וקטנטים,  הגורמים לגירוי בדרכי הנשימה, גודש, יובש וכן נזלת. בניגוד למבוגרים, תינוקות נושמים בעיקר דרך האף ולא דרך הפה, לכן ההתמודדות של תינוקות עם נזלת קשה להם הרבה יותר מאשר למבוגרים.

להקלה בתסמינים אלו, המותג הבינלאומי סטרימר היגיינת אף לתינוק (Sterimar) מציע סדרה של מיקרו-תרסיסים לאף, הראשון: מכיל תמיסה פיזיולוגית של מי ים המתאים לשימוש לתינוקות מגיל 0 עד גיל 3. התמיסה מכילה ריכוז מלחים הזהה לריכוז המלחים בגוף האדם, ולכן התמיסה נעימה לשימוש ולא מגרה את רירית האף. התרסיס השני מכיל תמיסת מי ים היפרטונית עם ריכוז מלחים גבוה מריכוז המלחים בגוף האדם, מתאים לתינוקות מגיל 3 חודשים עד גיל 3 ומקל במצבים קשים יותר של אף סתום, צינון ואלרגיה.

למוצרי סטרימר טכנולוגיית ריסוס חדשנית ועדינה, בהתאמה מושלמת לרקמות העדינות של התינוק, לשמירה על בריאותו ועל נשימה חופשית ויעלה של הפעוט.

סטרימר היגיינת אף לתינוק שוטף את האף, מספק לחות, מנקה הפרשות ממערות האף, משחרר אף סתום, מונע הצטברות של נזלת ומקל במצבי גודש או יובש בנחריים.

המוצר קל ונוח לשימוש בכל זווית. מכיל ראש מתיז בעל מבנה אנטומי המתאים במיוחד לאף העדין של תינוקות מלידה.

כל סדרת מוצרי סטרימר הינה 100% טבעית ואינה מכילה חומרים משמרים, מוצרי סטרימר הוכחו קלינית כמועילים ומומלצים ע"י רופאים ורוקחים.

באישור משרד הבריאות

מחיר לצרכן: 49.90 ₪-54.90 ₪

ניתן לרכוש בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת וקופות החולים.

סטרימר
סטרימר לאף סתום מגיל 3 חודשים54.90 שח צילום אסף לוי

אהבתם? מוזמנים לשתף

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

הישארו מעודכנים