התינוק הראשון של צפון ל2023

תינוק

מזל טוב למשפחת משני! התינוק הראשון של האגף לאם ולילוד במרכז הרפואי צפון(פוריה), לשנת 2023 , בנם החמישי של מזל ויניב יצא לאוויר העולם, בשעה 3:34 .

באגף לאם וליילוד, סיכמו  את שנת 2022 עם עליה יפה במספר הלידות ההשוואה לשנה הקודמת. 3,558 תינוקות, מתוכם: 1,806 בנים, 1,752 בנות, 94 זוגות תאומים ו-2 שלישיות.

התינוק הראשון של השנה החדשה באגף לאם ולילוד של המרכז הרפואי צפון(פוריה) יצא לאוויר העולם בשעה 3:34 לפנות בוקר. הוא נולד בשעה טובה למזל ויניב משני, שהגיעו אלינו מקיבוץ אלוני הבשן.

מזל הגיעה לחדר הלידה ב 3:00 לפנות בוקר לאחר ירידת מים, תוך כחצי שעה היא ילדה את בנה, " זאת לידה חמישית שלי ואני יודעת שברגע שיורדים המים מתחילים לי צירי הלחץ והלידה מתקדמת מהר. התקשרנו מיד לאמבולנס כדי לעדכן אותם שאנחנו בדרך לחדר הלידה, היה חשש שאולי לא אספיק להגיע ואלד בדרך. בכניסה לחדר הלידה כבר חיכתה לנו המיילדת דנה בן שושן, והכניסה אותי בזריזות לחדר הלידה ותוך חצי שעה הבן שלי יצא לאוויר העולם.  לכבוד השנה האזרחית החדשה אני לאחל לכל מי שרוצה פרי בטן בעז"ה שהקב"ה יתן להן עוד השנה להחזיק תינוק".

המיילדת דנה בן שושן, הוסיפה, "ברגע שצוות מד"א עדכנו שהיולדת בדרך אלינו, המתנתי לה בכניסה למיון יולדות, ויחד הגענו לחדר לידה. היה לי העונג להיות לצדם בחוויה המדהימה הזאת, ואני מאחלת להם מכל הלב נחת והרבה שמחה".

התינוק הראשון של 2023  נולד במשקל 3,810 ק"ג האמא המאושרת סיכמה בחיוך,  "התאריך המשוער שלי עבר לפני שלושה ימים, אני ובעלי צחקנו על זה שאולי אלד ב1.1, אני חושבת שזה ממש מגניב לחגוג יום הולדת יחד עם ראש השנה האזרחית".

באגף לאם וליילוד, סיכמו  את שנת 2022 עם עליה יפה במספר הלידות ההשוואה לשנה הקודמת. 3,558 תינוקות, מתוכם: 1,806 בנים, 1,752 בנות, 94 זוגות תאומים ו-2 שלישיות.

ד"ר יורי פרליץ, מנהל האגף לאם ולילוד, ברך את כל ההורים,  " אנו מודים לכל ההורים על הבחירה בנו, ועל הזכות ללוות אתכם ברגעים הכי משמעותיים בחיים. אני מאחל לכל היולדות, התינוקות ובני משפחותיהם שנה אזרחית טובה, בריאות ואושר".

תינוק
צילום: דוברות המרכז הרפואי

אהבתם? מוזמנים לשתף

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

הישארו מעודכנים